Kontakt oss

Eidsiva Bredbånd AS Orgnr.: 880258222

Besøksadresse

Fakkelgården
Vormstuguvegen 40
2624 Lillehammer

Postadresse

Postboks 224
2601 Lillehammer

Kundeservice

Telefon: 612 00 612
Kontakt Kundeservice

Salg og marked

Salgs- og markedsdirektør

Margareta Willman
Tlf: 404 06 066
margareta.willman@eidsiva.no

Salgssjef bedrift/offentlig

Birger Barli
Tlf: 901 63 350
birger.barli@eidsiva.no

Salgssjef privat og fritid

Robin Mikalsen
Tlf 959 81 638
robin.mikalsen@eidsiva.no

Leveranse

Direktør Leveranse

Tom Caspersen
Tlf: 977 38 301
tom.caspersen@eidsiva.no

Leder Leveranse bedrift

Gudmund Sørensen
Tlf: 913 10 240
gudmundm.sorensen@eidsiva.no

Avdelingsleder Leveranse Støtte

Trond Karlsen
Tlf: 948 81 130
trond.karlsen@eidsiva.no

Avdelingsleder Leveranse Privat

Marthe Tøsse Løvseth
Tlf: 995 04 283
marthetosse.lovseth@eidsiva.no

Drift

Direktør Drift

Bjørn Rognlien
Tlf: 959 81 628
bjorn.rognlien@eidsiva.no

Leder Kundesenter Drift

Lars Dahlum Johansen
Tlf: 958 68 832
lars.johansen@eidsiva.no

Forretning og operasjonelle støttesystemer (F/OSS)

Direktør IT

Øyvind Sørbu
Tlf: 990 96 105
oyvind.sorbu@eidsiva.no

Nett og Tjeneste Utvikling (NTU)

Direktør Nett og Tjeneste Utvikling

Tore Baarstad
Tlf: 905 45 928
tore.baarstad@eidsiva.no

Administrasjon

Administrerende direktør

Trond Skjellerud
Tlf 450 02 800
trond.skjellerud@eidsiva.no

Økonomidirektør

Margaret Bjørge Bringa
Tlf 959 81 637
margaret.bringa@eidsiva.no

Direktør forretningsutvikling

Johan I. Flaa
Tlf 959 81 661
johan.flaa@eidsiva.no

Kultursjef

Marianne Csirmaz Steinsrud
Tlf 481 88 505
mariannecsirmaz.steinsrud@eidsiva.no

Se også

Ledige stillinger

Lyst til å jobbe for Eidsiva Bredbånd?
Her finner du ledige stillinger.

Kundeservice

Har du et spørsmål om bredbåndet ditt, fakturaen din eller ønsker å bestille noe? Kontakt oss så hjelper vi deg!

Om oss

Vårt mål er at alle, uansett hvor du bor, skal ha tilgang til fibernett med de beste bredbåndstjenestene.